ENEFIT 24 VALANDŲ ELEKTROMOBILIŲ VARŽYBOS

Pirmųjų Lietuvoje elektromobilių varžybų organizatoriai pristato dar vieną projektą – jau antrą kartą Lietuvoje startuosiančias 24 valandų elektromobilių lenktynes. Jos vyks 2023 spalio 6-7 dienomis Kuršėnų autodromo trasoje.

Tai naujovė ir Baltijos šalyse. Tiesa, 2016 metais 12 valandų elektromobilių varžybas organizavome Parnu trasoje Estijoje, bet jose varžėsi tik 3 Nissan Leaf automobiliai.

2022 metais vykusiose lenktynėse startavo 11 komandų.

Šio renginio tikslas nėra maksimalus greitis. Varžybų dalyviai per 24 valandas turės įveikti kuo didesnį trasos ratų skaičių, kartu įvertinant įkrovimo trukmę, pačio automobilio efektyvumą ir kitus veiksnius.

Šios lenktynės, tai automobilių renginys, skirtas pademonstruoti, reklamuoti ir įtvirtinti elektromobilius kaip kasdieninę transporto priemonę, tinkančią ir automobilių sporto varžyboms, Mes esame tvaraus automobilių sporto pionieriai Lietuvoje ir norime skatinti klimato apsaugą, padėti mobilumo infrastruktūros pertvarkai.

ENEFIT 24H EV RACE bus ištvermės išbandymas ne tik elektromobiliams, bet ir vairuotojams. Tuo pačiu, tai bus puiki vieta visą parą pabendrauti elektromobilumo vienminčiams.


ENEFIT 24 EV RACE pristatymas dalyviams.pdf
ENEFIT 24h EV RACE taisyklės 1.1.pdf
ENEFIT 24H EV RACE paraiška.pdf
ENEFIT 24H EV RACE paraiškos priedas 1.pdf
ENEFIT 24H EV RACE preliminarus tvarkaraštis.pdf
ENEFIT 24H EV RACE papildomi nuostatai 1.2.pdf