Paskelbta apie trečiųjų „Enefit“ 24H elektromobilių lenktynių datą ir vietą

„Enefit“ 24H elektromobilių lenktynės šiemet rugsėjo 20-21 dienomis vyks Panevėžio mokymo centro autodrome.

6/21/20241 min read

„Prieš trejus metus Kuršėnuose „Kart3“ autodrome pirmą kartą Lietuvos automobilių sporto istorijoje surengėme 24 valandų lenktynes. Projektas pasiteisino, kasmet sulaukiame vis daugiau komandų dėmesio. Kuršėnų trasa visiems labai patinka, tačiau siekiame renginį priartinti prie žiūrovų, kuriems šiemet žadame ir daugiau pramogų, todėl ir keliamės į Panevėžį “, – sako „Enefit 24H EV RACE“ lenktynių organizatorius Darius Grinbergas.

Šios, jau trečią kartą vyksiančios lenktynės, sulaukia vis daugiau dėmesio tiek iš profesionalių lenktynininkų, tiek iš mėgėjų ir elektromobilių entuziastų. Nors varžybos įtrauktos į Lietuvos automobilių sporto federacijos kalendorių, jose gali dalyvauti visi B kategorijos pažymėjimą turintys vairuotojai.

„Enefit“ 24 valandų lenktynių trasoje varžysis 15 komandų, kuriose galės būti nuo 3 iki 12 vairuotojų, vairuojančių pakaitomis visas 24 valandas. Lenktynėse galės dalyvauti tik nemodifikuoti tikrieji elektromobiliai, kurie bus suskirstyti į 4 klases, atsižvelgiant į jų vienu įkrovimu įveikiamus atstumus.

Specialiai lenktynėms Panevėžio mokymo centro autodrome „Enefit“ įrengs tris greito įkrovimo stoteles.