Apie

Enefit 24H elektromobilių lenktynės

Pirmųjų Lietuvoje elektromobilių varžybų organizatoriai pristato dar vieną projektą – 2024 metais jau trečią kartą Lietuvoje startuosiančias 24 valandų elektromobilių lenktynes.

Tai naujovė ir Baltijos šalyse. Tiesa, 2016 metais 12 valandų elektromobilių varžybas organizavome Parnu trasoje Estijoje, bet jose varžėsi tik 3 Nissan Leaf automobiliai.

2022 metais vykusiose lenktynėse startavo 11 komandų, 2023 - 13.

Šio renginio tikslas nėra maksimalus greitis. Varžybų dalyviai per 24 valandas turi įveikti kuo didesnį trasos ratų skaičių, kartu įvertinant įkrovimo trukmę, pačio automobilio efektyvumą ir kitus veiksnius.

Šios lenktynės, tai automobilių renginys, skirtas pademonstruoti, reklamuoti ir įtvirtinti elektromobilius kaip kasdieninę transporto priemonę, tinkančią ir automobilių sporto varžyboms, Mes esame tvaraus automobilių sporto pionieriai Lietuvoje ir norime skatinti klimato apsaugą, padėti mobilumo infrastruktūros pertvarkai.

ENEFIT 24H EV RACE yra ištvermės išbandymas ne tik elektromobiliams, bet ir vairuotojams. Tuo pačiu, tai puiki vieta visą parą pabendrauti elektromobilumo vienminčiams.

VŠĮ 1 pozicija

Naujakurių 31, Vilnius

darius@autoeventus.lt

+370 614 79618